Jak jsem přišla o své švadleny

October 6, 2017

 

U pracovních pohovorů jsem o sobě vždy tvrdila, že nekoukám na detaily, ale na věci jako na celek. Ale teď postupně zjišťuji, že jsem puntičkář. Obzvlášť, pokud hodnotím práci někoho jiného a ještě mu za to mám zaplatit své těžce vydělané peníze místo toho, abych za ty stejné peníze jela na dovolenou nebo si užila výbornou večeři v luxusní restauraci.

 

Z tohoto důvodu jsem musela zcela ukončit spolupráci s jednou ze svých švadlen a druhou jsem si ponechala pouze na šití jednoduchých střihů.

 

Jsou totiž věci, které lze opravit, ale když vám někdo udělá knoflíkovou dírku na sukni na jiném místě, než jste řekli a ještě její samotné provedení dost odflákne, tak máte prostě v drahé látce díru tam, kde být nemá a látka je nenávratně zničená a vám zbydou jen oči pro pláč, protože takový model prostě nikomu prodat nemůžete.

 

Ale na všem negativním má člověk hledat to pozitivní. Díky chybám švadlen, které jsem objevila, teď vím, na co se soustředit, když od někoho přebírám jeho ušité dílo. Navíc jsem si uvědomila, že pro svůj byznys dokážu bojovat i v takových těžkých zkouškách a že je to teda asi opravdu moje vášeň :-). 

 

 

 

Momentálně tedy neřeším nic jiného než hledání nových švadlen. Je totiž hrozně ubíjející, když máte hlavu plnou nápadů, které chcete realizovat ihned, ale nemá je kdo ušít.

 

Držte mi palce, v následujících dnech mě čekají schůzky se 2 novými kandidátkami a vkládám do nich hodně nadějí. 

 

Be Africaine se nevzdává.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Recent Posts

December 17, 2018

August 30, 2017

Please reload

Follow Us

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon