CHCI NADÁLE DOSTÁVAT INFORMACE O NOVÝCH PRODUKTECH A SLEVÁCH U FRESHISTIC

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

1. Petra Mládková, se sídlem Plzeňská 61, 261 01 Příbram 1 (dále jen "správce") zpracovává v za účelem zasílání obchodních sdělení ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dříve i dále jen „Nařízení“), následující osobní údaje: jméno, e-mail.

 

2. Jméno a e-mail je nutné zpracovat za účelem odesílání obchodních sdělení. Tyto osobní údaje budou správcem zpracovávány po dobu 5 let.

3. Obchodní sdělení jsou zpravidla zasílána 1 - 2x do měsíce. 

 

3. Zpracování osobních údajů je prováděno Petrou Mládkovou, tedy správcem osobních údajů, osobní údaje však pro správce může zpracovávat i společnost Wix.com Inc. (hotitel mé webové stránky) a společnost SmartSelling a.s. (hostitel mého e-mailového klienta).

 

4. Vezměte prosím na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo: požadovat po mně informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám, požadovat po mně vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u mně přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po mně výmaz těchto osobních údajů, v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na mě nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

E-MAIL*

Vyplňte prosím Váš e-mail, na který vám mohu zasílat informace o nových produktech a slevách.