Všechno, co chcete vědět o tom, jak se nosí africké vzory. Své tipy postupně přidávám, jak mě co napadne. Račte se inspirovat :-). 

S ČERNOU NEŠLÁPNETE VEDLE

#barvyknakousnuti

Foto: Anežka Svobodová pro city-dog.cz

Černých věcí najdeme každá ve svém šatníku jistě spoustu. Co takhle je živit? Co takhle je zkusit zkombinovat s africkými vzory? Africké vzory si s černou barvou rozumí. 

PŘIDEJTE PRUHY

#barvyknakousnutí

Africké vzory si skvěle rozumí s pruhy. Pokud to už nechcete s barvami moc přehánět, vsaďte na neutrální barvy proužků, jako je černá, šedivá, bílá. To vyjde vždy. 

A nebo přidejte proužky v takové barvě, kterou najdete rovněž na svém africkém modelu.

 

A pro ty nejodvážnější platí pravidlo níže: najděte jinou barvu, která bude se zbytkem outfitu ladit. Chce to zkoušet a hledat. Je to hra. 

NAJDĚTE NOVÉ BAREVNÉ KOMBINACE

#barvyknakousnuti

Na první pohled se vám může zdát, že africké vzory nebude lehké s něčím zkombinovat. Opak je pravdou.

 

Nikdy nešlápnete vedle, když si ke svému pestrobarevnému "africkému" kousku vezmete něco jednobarevného. Ale přidat jen něco černého by bylo moc jednoduché. Otevřete svou skříň a najděte odstín některé z barev, které na sobě má váš kousek Be Africaine. A nebo se odvažte ještě více a přidejte úplné jinou barvu, která bude ladit s těmi, které už v outfitu máte. Pravidlo tří barev je od toho, aby se někdy porušovalo :-).